SERWEROWNIE, ARCHIWA, UPS, POMIESZCZENIA TECHNICZNE ITD.

Klimatyzacja komfortu

Zapewnienie odpowiedniej, komfortowej temperatury i poziomu wilgotności powietrza jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania człowieka. Bez względu na porę dnia i roku.

Ekomatik to specjaliści z zakresu klimatyzacji komfortu. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem systemów klimatyzacji. Działamy całkowicie kompleksowo od przygotowania projektu, poprzez sprzedaż urządzeń aż po montaż i późniejszy serwis. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane i sprawdzone urządzenia renomowanych producentów w tym klimatyzatory premium, urządzenia z doskonałym stosunkiem jakości do ceny a także rozwiązania budżetowe.

SERWEROWNIE, ARCHIWA, UPS, POMIESZCZENIA TECHNICZNE ITD.

Klimatyzacja techniczna i precyzyjna

Do prawidłowego i wydajnego funkcjonowania różnych urządzeń technicznych takich jak np. serwery, urządzenia UPS wymagane jest zapewnienie odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza.

Urządzenia elektroniczne i techniczne podczas swojej pracy mogą generować bardzo wysokie temperatury w związku z czym zapewnienie optymalnych warunków w pomieszczeniu jest kluczowe. Specjalizujemy się w systemach klimatyzacji technicznej i precyzyjnej. Bazując na naszej wiedzy, doświadczeniu i potrzebach naszego klienta zaprojektujemy cały system, zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązania, dostarczymy i zamontujemy urządzenia. Zajmiemy się także późniejszym serwisem i wsparciem.

DOMY, BIURA, MAGAZYNY, SKLEPY, WENTYLACJA PRZEMYSŁOWA

Wentylacja i rekuperacja

Wentylacja to jeden z najważniejszych systemów w każdym budynku. Jej celem jest sprawna wymiana powietrza poprzez usunięcie zużytego i dostarczenie świeżego.

Dobrze zaprojektowany i wykonany system wentylacji / rekuperacji zapewni odpowiednią ilość świeżego powietrza i sprawnie usunie zużyte. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem systemów wentylacji i rekuperacji w domach, biurach, magazynach, sklepach i innych budynkach użyteczności publicznej. Specjalizujemy się także w budowie systemów wentylacji przemysłowej.

USŁUGI DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I FIRM

Pompy ciepła

Wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii jest zarówno ekologiczne jak i ekonomiczne. Pompy ciepła wykorzystują ciepło z gruntu, wody lub otoczenia do ogrzania wnętrza budynku.

W ofercie firmy Ekomatik znajdziesz również ekologiczne pompy ciepła. Zajmujemy się sprzedażą, montażem a także serwisem pomp ciepła znanych i renomowanych producentów. Jeżeli zastanawiasz się czy pompa ciepła będzie dobrym rozwiązaniem w Twoim przypadku, już dziś skontaktuj się z naszym doradcą.

SPRAWNA I SZYBKA POMOC

Serwis, naprawy i doradztwo

Problemy z systemem wentylacji czy klimatyzacji mogą być niezwykle uciążliwe, szczególnie w gorące bądź chłodne dni. Ekomatik to szybka i sprawna pomoc w nagłych sytuacjach.

Wszystkim naszym klientom oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wyróżnia nas duża elastyczność oraz szybka reakcja na potrzeby naszych klientów. Czas reakcji na zgłoszenie awarii ograniczamy do niezbędnego minimum. Obsługa i bardzo dobre wsparcie naszych klientów jest dla nas niezwykle istotne. Naszym klientom oferujemy także kompleksowe doradztwo w zakresie wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła.